مبلمان اداري ايستا مبلمان اداري ايستا .

مبلمان اداري ايستا

انواع پارتيشن اداري

امروزه بحث و اختلاف نظر براي خريد پارتيشن اداري بالا گرفته است. ما در ايستا انواع مختلف پارتيشن هاي اداري و مزاياي متعددي كه هر سبك را منحصر به فرد مي‌كند را بررسي خواهيم كرد. پس با ما همراه باشيد.smile

پارتيشن اداري متحرك

پارتيشن اداري متحرك از بهترين محصولات توليد شده براي تقسيم بندي محيط اداري است. شما با نصب اين پارتيشن‌ها به راحتي مي‌توانيد با جابه جايي آن‌ها تغيير دكوراسيون دهيد و اتاقك هاي اداري براي پرسنل جديد ايجاد كنيد.

پارتيشن اداري متحرك ايستا كه از مواد مختلف و متناسب با طراحي داخلي شما ساخته شده اند، انواع مختلفي دارند كه مناسب هر فضاي اداري يا ساختمان شركتي هستند.

پارتيشن اداري كشويي

اين پارتيشن‌ها يكي از انعطاف پذيرترين، مقرون به صرفه ترين و همه كاره ترين گزينه هاي موجود در بازار است. پارتيشن‌هاي اداري كشويي كه از مواد سبك وزن ساخته شده و روي چرخ‌ها نصب شده‌اند، مي‌توانند به راحتي در فضاي شما جابه‌جا شوند، در چند لحظه براي ايجاد يك دفتر خصوصي، فضاي كامپيوتر يا اتاق جلسه موقت تنظيم شوند و سپس تا شوند و براي استفاده در آينده ذخيره شوند. اين پارتيشن‌هاي راحت هنگام بسته‌بندي، به فضاي ذخيره‌سازي زيادي نياز ندارند و آن‌ها را به گزينه‌اي عالي براي مشاغل با فضاي محدود تبديل مي‌كند.

پارتيشن اداري تاشو

پارتيشن‌هاي اداري تاشو مي‌توانند از ديوارهاي بزرگ آكاردئوني و جداكننده‌هاي اداري تا صفحات آكوستيك كوچك‌تر متغير باشند. آن‌ها را مي‌توان از هر چيزي از شيشه منعكس كننده سر و صدا و پلي كربنات گرفته تا پارچه آكوستيك مقاوم كننده صدا تهيه كرد. حتي پارتيشن‌هاي حصيري در بازار وجود دارند كه مانع بصري شيك براي دفاتر مدرن مي‌شوند، اگرچه اين پارتيشن‌ها كيفيت كاهش صداي محدودي را ارائه مي‌دهند.

پارتيشن هاي تاشو به دليل طراحي سازگار و قابليت حمل بالا، يكي از محبوب ترين راه حل هاي پارتيشن بندي در محيط اداري هستند. پارتيشن‌هاي اداري تاشو مي‌توانند از ديوارهاي بزرگ آكاردئوني و جداكننده‌هاي اداري تا صفحه‌هاي آكوستيك كوچك‌تر متغير باشند.

پارتيشن اداري شيشه اي

پارتيشن‌هاي شيشه‌اي ايستا جايگزيني شيك و مناسب براي ديوار هستند و به شما اين امكان را مي‌دهند كه فضاي خود را به دفاتر خصوصي جدا كنيد، بدون اينكه به نظر برسند يك چيدمان باز بسته شود. پارتيشن اداري شيشه اي شفاف و به طور معمول پوششي از كف تا سقف را ارائه مي‌دهد، پارتيشن اداري شيشه اي مي‌تواند دفتر شما را تقسيم كند و به راحتي اجازه عبور نور طبيعي را به دفتر شما فراهم مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۱۱:۱۲ توسط:مبلمان اداري ايستا موضوع: نظرات (0)