مبلمان اداری ایستا مبلمان اداری ایستا .

مبلمان اداری ایستا

انواع پارتیشن اداری

امروزه بحث و اختلاف نظر برای خرید پارتیشن اداری بالا گرفته است. ما در ایستا انواع مختلف پارتیشن های اداری و مزایای متعددی که هر سبک را منحصر به فرد می‌کند را بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.smile

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن اداری متحرک از بهترین محصولات تولید شده برای تقسیم بندی محیط اداری است. شما با نصب این پارتیشن‌ها به راحتی می‌توانید با جابه جایی آن‌ها تغییر دکوراسیون دهید و اتاقک های اداری برای پرسنل جدید ایجاد کنید.

پارتیشن اداری متحرک ایستا که از مواد مختلف و متناسب با طراحی داخلی شما ساخته شده اند، انواع مختلفی دارند که مناسب هر فضای اداری یا ساختمان شرکتی هستند.

پارتیشن اداری کشویی

این پارتیشن‌ها یکی از انعطاف پذیرترین، مقرون به صرفه ترین و همه کاره ترین گزینه های موجود در بازار است. پارتیشن‌های اداری کشویی که از مواد سبک وزن ساخته شده و روی چرخ‌ها نصب شده‌اند، می‌توانند به راحتی در فضای شما جابه‌جا شوند، در چند لحظه برای ایجاد یک دفتر خصوصی، فضای کامپیوتر یا اتاق جلسه موقت تنظیم شوند و سپس تا شوند و برای استفاده در آینده ذخیره شوند. این پارتیشن‌های راحت هنگام بسته‌بندی، به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز ندارند و آن‌ها را به گزینه‌ای عالی برای مشاغل با فضای محدود تبدیل می‌کند.

پارتیشن اداری تاشو

پارتیشن‌های اداری تاشو می‌توانند از دیوارهای بزرگ آکاردئونی و جداکننده‌های اداری تا صفحات آکوستیک کوچک‌تر متغیر باشند. آن‌ها را می‌توان از هر چیزی از شیشه منعکس کننده سر و صدا و پلی کربنات گرفته تا پارچه آکوستیک مقاوم کننده صدا تهیه کرد. حتی پارتیشن‌های حصیری در بازار وجود دارند که مانع بصری شیک برای دفاتر مدرن می‌شوند، اگرچه این پارتیشن‌ها کیفیت کاهش صدای محدودی را ارائه می‌دهند.

پارتیشن های تاشو به دلیل طراحی سازگار و قابلیت حمل بالا، یکی از محبوب ترین راه حل های پارتیشن بندی در محیط اداری هستند. پارتیشن‌های اداری تاشو می‌توانند از دیوارهای بزرگ آکاردئونی و جداکننده‌های اداری تا صفحه‌های آکوستیک کوچک‌تر متغیر باشند.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌های شیشه‌ای ایستا جایگزینی شیک و مناسب برای دیوار هستند و به شما این امکان را می‌دهند که فضای خود را به دفاتر خصوصی جدا کنید، بدون اینکه به نظر برسند یک چیدمان باز بسته شود. پارتیشن اداری شیشه ای شفاف و به طور معمول پوششی از کف تا سقف را ارائه می‌دهد، پارتیشن اداری شیشه ای می‌تواند دفتر شما را تقسیم کند و به راحتی اجازه عبور نور طبیعی را به دفتر شما فراهم می‌کند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۱۱:۱۲ توسط:مبلمان اداری ایستا موضوع: نظرات (0)